– изработен од ПВЦ материјал

– за А4 хартија

– со метална штипка

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Клипборд DELI E38153A/B”

Сеуште нема коментар за овој производ