, ,

Папка со ластик DELI 5558


– изработена од тврда пластика

– со копче и ластик

– 12 прегради за чување А4 документи

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка со ластик DELI 5558”

Сеуште нема коментар за овој производ