,

Хефталица 0005/268


Хефталица 0005/268
– боја: сива
– метална конструкција
– до 30 листови дебелина
– муниција 24/6 и 26/6

Хефталица 0005/268
– боја: сива
– метална конструкција
– до 30 листови дебелина
– муниција 24/6 и 26/6

Шифра: 942 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хефталица 0005/268”

Сеуште нема коментар за овој производ