,

Папка со ластик во боја 2цм


-изработена од картон

-надворешна страна со висок сјај

-со 3 клапни и ластик

-Папка со ластик во боја 2цм

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка со ластик во боја 2цм”

Сеуште нема коментар за овој производ