,

Клипборд со преклоп А4 DELI 5440


– изработен од ПВЦ

– со преклоп и внатрешен џеб

– со метална штипка

– изработен од ПВЦ

– со преклоп и внатрешен џеб

– со метална штипка

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Клипборд со преклоп А4 DELI 5440”

Сеуште нема коментар за овој производ