, ,

Ножици DELI 6056 180мм


зелена, розева, кафена, сина

Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, дршка од ABS пластика

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI 6056 180мм”

Сеуште нема коментар за овој производ