Папка DELI 5468


-висечка папка изработена од картонски материјал
-со метална шина
-за А4 формат хартија

-Папка DELI 5468

Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI 5468”

Сеуште нема коментар за овој производ