, ,

Клипборд DELI 9242/9243 A5


– изработен од проѕирен ПВЦ

– со метална штипка

– за А5 хартија

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Клипборд DELI 9242/9243 A5”

Сеуште нема коментар за овој производ