,

Калкулатор DELI 1210


-12 знаци на дисплеј

-MU RATE  и GT функции

-акрилен дисплеј

-Калкулатор DELI 1210

Шифра: 2105 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор DELI 1210”

Сеуште нема коментар за овој производ