,

Папка со рачка DELI EB50312


изработена од тврда мат пластика
пластична рачка
пластичен механизам за затварање

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка со рачка DELI EB50312”

Сеуште нема коментар за овој производ