,

Звучник BOOST


-бежичен звучник со bluetooth интерфејс

-пластично куќиште

-моќност 3 W

-батерија 300 mAh

-Звучник BOOST

Шифра: 2339 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Звучник BOOST”

Сеуште нема коментар за овој производ