,

Дуксер POLARIS и POLARIS LADY


-микрофибер дуксер со долги ракави

-стегачи на ракавите

-џебови со патенти

-патент по целата должина

-достапен во машка и женска изведба во повеќе бои

-Дуксер POLARIS и POLARIS LADY

Шифра: 0616 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Дуксер POLARIS и POLARIS LADY”

Сеуште нема коментар за овој производ