, ,

Дехевталица DELI 0236


– пластична, со метални делови

– столна, принцип на притисок

– одговара за муниција 24/4, 24/6, 23/6, 23/13

– пластична, со метални делови

– столна, принцип на притисок

– одговара за муниција 24/4, 24/6, 23/6, 23/13

Шифра: 0050 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Дехевталица DELI 0236”

Сеуште нема коментар за овој производ