,

Звучник AMBIENTE


-бежичен звучник со bluetooth интерфејс

-метално куќиште

-моќност 3 W

-батерија 300 mAh

-Звучник AMBIENTE

Шифра: 3395 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Звучник AMBIENTE”

Сеуште нема коментар за овој производ