– изработена од тврда мат пластика

– платнена рачка со силиконска навлака

– со патент за затварање

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Taшна DELI 38129”

Сеуште нема коментар за овој производ