, ,

Папка со шина А4 DELI 5531 1/5


– предна страна проѕирна фолија

– задна страна мат пластика

– со шина во боја за држење до 20 листа

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка со шина А4 DELI 5531 1/5”

Сеуште нема коментар за овој производ