,

Папка со рачка DELI E5571


изработена од ПВЦ материјал
со копче и рачка за носење
компатибилна за А4 листови

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка со рачка DELI E5571”

Сеуште нема коментар за овој производ