,

Папка со преклоп DELI E38120


изработена од тврда мат пластика
папка само со еден преклоп
соодветна за А4 документи

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка со преклоп DELI E38120”

Сеуште нема коментар за овој производ