,

Папка ПВЦ 1 см DH021


– изработена од тврдо ПВЦ

– полупроѕирна пластика

– со два ластика и три клапни

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка ПВЦ 1 см DH021”

Сеуште нема коментар за овој производ