– изработена од подебела проѕирна фолија

– пластичен патент во боја

– џеб со картонче за евиденција

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI 5526 A4”

Сеуште нема коментар за овој производ