,

LED светилка со магнет


-пластична ламба

-напојување преку батерии

-со врвка

-LED светилка со магнет

Шифра: 0772 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “LED светилка со магнет”

Сеуште нема коментар за овој производ