, ,

Клипборд DELI EF75632


– изработен од ПВЦ материјал

– за А4 хартија

– со метална штипка

– изработен од ПВЦ материјал

– за А4 хартија

– со метална штипка

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Клипборд DELI EF75632”

Сеуште нема коментар за овој производ