,

Пликоа со меурчиња


-надворешна димензија 18 x 20 цм

-внатрешна димензија 16 x 18 цм

-пакување 1/100

-Пликоа со меурчиња “C/D”

Шифра: 1547 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пликоа со меурчиња”

Сеуште нема коментар за овој производ