,

Ѕиден часовник MELODY


-изработен од пластика

-напојување преку батерии

-можност за закачување на ѕид

-Ѕиден часовник MELODY

Шифра: 2818 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ѕиден часовник MELODY”

Сеуште нема коментар за овој производ