, ,

Чаша ПВЦ DELI 9145


-пластична чаша

-за складирање прибор

-голем капацитет

-Чаша ПВЦ DELI 9145

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Чаша ПВЦ DELI 9145”

Сеуште нема коментар за овој производ