, ,

Чаша ПВЦ DELI 9138


-пластична чаша

-за складирање на прибор

-во форма на куќичка

-Чаша ПВЦ DELI 9138

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Чаша ПВЦ DELI 9138”

Сеуште нема коментар за овој производ