,

Чадор SUPER MINI


-8 сегменти

-метален механизам за отварање

-димензија 98 x 55.5 (23) cm

-Чадор SUPER MINI

Шифра: 2048 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Чадор SUPER MINI”

Сеуште нема коментар за овој производ