,

Чадор со автоматско отварање STRATO PLUS


-авотматски метален механизам за отварање и затварање

-материјал сирова сила

-димензија 97.2 x 55.5 (28) cm

-Чадор со автоматско отварање STRATO PLUS

Шифра: 2224 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Чадор со автоматско отварање STRATO PLUS”

Сеуште нема коментар за овој производ