,

Чадор елегантен PANAMERA


– фумирана ПВЦ рачка, метален механизам за отварање

-фиберглас основа, материјал сирова сила

-димензија 120 x 97.5 cm

-Чадор елегантен PANAMERA

Шифра: 2864 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Чадор елегантен PANAMERA”

Сеуште нема коментар за овој производ