,

Чадор елегантен GOLFER


-гумирана ПВЦ рачка, материјал сирова сила

-фиберглас основа со метален механизам за отварање

-димензија 135 x 102 cm

-Чадор елегантен GOLFER

Шифра: 2263 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Чадор елегантен GOLFER”

Сеуште нема коментар за овој производ