,

Хефталица E0221


Хефталица E0221
– муниција 50 парчиња
– хевта до 15 листови
– димензии: 55mm
– боја: црна,плава,сива

Хефталица E0221
– муниција 50 парчиња
– хевта до 15 листови
– димензии: 55mm
– боја: црна,плава,сива

Шифра: 0799 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хефталица E0221”

Сеуште нема коментар за овој производ