, ,

ХЕФТАЛИЦА ALLDO 0100


ХЕФТАЛИЦА ALLDO 0100
– хефта до 100 листови. 23/6 , 23/13
– метална конструкција

ХЕФТАЛИЦА ALLDO 0100
– хефта до 100 листови. 23/6 , 23/13
– метална конструкција

Шифра: 943 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “ХЕФТАЛИЦА ALLDO 0100”

Сеуште нема коментар за овој производ