,

Хефталица 8251 Alldo


ХЕФТАЛИЦА АЛДО 8251
– хефта до 20 листови
– муниција 24/6  26/6

ХЕФТАЛИЦА АЛДО 8251
– хефта до 20 листови
– муниција 24/6  26/6

Шифра: 2444 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хефталица 8251 Alldo”

Сеуште нема коментар за овој производ