,

Хефталица 8242 Alldo


Хефталица 8242 Alldo

– комбинација од пластика и метал
– рачна, принцип на клешта
– муниција 24/6 до 25 листа, 24/8 до 45 листа

Хефталица 8242 Alldo

– комбинација од пластика и метал
– рачна, принцип на клешта
– муниција 24/6 до 25 листа, 24/8 до 45 листа
Шифра: 485 Категории: ,
Боја

Сина, Црвена

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хефталица 8242 Alldo”

Сеуште нема коментар за овој производ