, ,

ХЕФТАЛИЦА СТОЛНА DELI 0228


-комбинација од метал и пластика
-рачна, принцип на притискање
-муниција No. 10 до 15 листа

-комбинација од метал и пластика
-рачна, принцип на притискање
-муниција No. 10 до 15 листа

Шифра: 1465 Категории: , ,
Боја

Зелена, Розева, Сина

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “ХЕФТАЛИЦА СТОЛНА DELI 0228”

Сеуште нема коментар за овој производ