, ,

ХЕФТАЛИЦА СТОЛНА ДЕЛИ 0327


-комбинација од метал и пластика
-рачна, принцип на притискање
-муниција 24/6, 26/6 до 25 листа

-комбинација од метал и пластика
-рачна, принцип на притискање
-муниција 24/6, 26/6 до 25 листа

Шифра: 1836 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “ХЕФТАЛИЦА СТОЛНА ДЕЛИ 0327”

Сеуште нема коментар за овој производ