, ,

Хефталица Е0371 DELI


-комбинација од метал и пластика
-рачна, принцип на притискање без голема сила
-муниција 24/6, 26/6, 24/8 до 50 листа

-комбинација од метал и пластика
-рачна, принцип на притискање без голема сила
-муниција 24/6, 26/6, 24/8 до 50 листа

Шифра: 668 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хефталица Е0371 DELI”

Сеуште нема коментар за овој производ