, ,

Хефталица Е0350 DELI


-комбинација од метал и пластика
-рачна, принцип на притискање
-муниција 24/6, 26/6 до 25 листа

-комбинација од метал и пластика
-рачна, принцип на притискање
-муниција 24/6, 26/6 до 25 листа

Шифра: 667 Категории: , ,
Боја

Зелена, Розева, Сина

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хефталица Е0350 DELI”

Сеуште нема коментар за овој производ