, ,

Хефталица Е0253 DELI


Хефталица Е0253 DELI
– димензии: 25mm
– капацитет на муниција: 40 парчиња
– 12 листови

Хефталица Е0253 DELI
– димензии: 25mm
– капацитет на муниција: 40 парчиња
– 12 листови

Шифра: 666 Категории: , ,
Боја

Зелена, Розева, Сина

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хефталица Е0253 DELI”

Сеуште нема коментар за овој производ