, , ,

Хемиско пенкало SH9031B


-метално хромирано пенкало

-со механизам на притискање

со метална клипса

-Хемиско пенкало SH9031B

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало SH9031B”

Сеуште нема коментар за овој производ