, , ,

Хемиско пенкало CHALK CLIP светло плава


-пластично пенкало со пластична клипса

-со механизам на притискање

-Хемиско пенкало CHALK CLIP светло плава

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало CHALK CLIP светло плава”

Сеуште нема коментар за овој производ