,

Хемиско пенкало AL5555


-метално пенкало со метална клипса

-со перниче за touch

-со механизам на притискање

-Хемиско пенкало AL5555

Шифра: 0544 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало AL5555”

Сеуште нема коментар за овој производ