, , ,

Хемиско пенкало 8706L


-метално пенкало со пластична клипса

-со механизам на притискање

-со перниче за touch

-Хемиско пенкало 8706L

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало 8706L”

Сеуште нема коментар за овој производ