, , ,

Хемиско пенкало 8501В


-пластично пенкало со пластична клипса

-механизам на притискање

-со гумен држач

 

-Хемиско пенкало 8501В

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало 8501В”

Сеуште нема коментар за овој производ