, , ,

Хемиско пенкало 8002


-елегантно метално пенкало

-со гумен ергономски држач

-механизам на притискање

-метална клипса

-Хемиско пенкало 8002

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало 8002”

Сеуште нема коментар за овој производ