, , ,

Хемиско пенкало 7378А


-пластично пенкало со пластична клипса

-со механизам на притискање

-со гумен држач

-Хемиско пенкало 7378А

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало 7378А”

Сеуште нема коментар за овој производ