, , ,

Хемиско пенкало 6004В


-метално хемиско пенкало со метална клипса

-со механизам на вртење

-Хемиско пенкало 6004В

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало 6004В”

Сеуште нема коментар за овој производ