,

Хемиско пенкало 505


-пластично пенкало со пластична клипса

-механизам на притискање

-со гумен држач

-Хемиско пенкало 505

Шифра: 0237 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало 505”

Сеуште нема коментар за овој производ