, , ,

Хемиско пенкало 2001/2011


-пластично пенкало со пластична клипса

-механизам на притискање

-гумен држач

-Хемиско пенкало 2001

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало 2001/2011”

Сеуште нема коментар за овој производ