, , ,

Хемиско пенкало 17011А


-пластично пенкало со пластична клипса

-со механизам на притискање

-со гумен држач

 

-Хемиско пенкало 17011А

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало 17011А”

Сеуште нема коментар за овој производ